img Yön.Krl.Başkanı (Kurucu Üye) Selami Eyüpoğulları

img

1967

Yılından Bugüne Kaliteli, Güvenli, Huzur Dolu Yuvalar Kuruyoruz.
circle_right

Eyüpoğulları İnşaat 1967 yılından bugüne Selami Eyüpoğulları önderliğinde sayısız projeye imza atmış, günümüzde de kentsel dönüşüm kapsamında Bayrampaşa'nın çehresini değiştirmiş, Bayrampaşalılara kalitesini ve güvenirliğini ispat etmiş köklü bir firmadır.

Başından beri Selami Eyüpoğulları'nın bayrağı taşıdığı, Eyüpoğulları İnşaat 1978 yılında kurumsallığa adım atarak şirket profilini her daim genç ve dinamik tutmayı başarmıştır. Günümüzde Selami Eyüpoğulları nın oğulları Ensar Eyüpoğulları, Enis Mustafa Eyüpoğulları ve Bilal Melik Eyüpoğulları ile birlikte aktif olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Geçmişten gelen tecrübe ve birikimin yanı sıra çağının verdiği modern anlayışıda harmanlayarak sıradışı tasarımlar ve yaşınılası alanlar oluşturma konusunda gün geçtikçe ülkesine vede sektörüne değer katarak inşaat sektöründeki çalışmalarına devam etmektedir. Amacımız: İnsan yaşamına önem vererek sağlam, Yaratıcı,ferah iç dizaynın tümüyle müşterilerinin zevklerine uygun renk ve desen şeçeneklerini binada uyguluyarak kaliteli daireleri müşterilerimize uygun fiyatlarla alımına sunmaktır.

Selami Eyüpoğulları

Eyüpoğulları Kalitesini Üreten, Yenilikçi, Girişken Uzman Kadromuz...

circle_left
img

Ensar EYÜPOĞULLARI

Yönetim kurulu Bşk.Yrd.
img

E. MUSTAFA EYÜPOĞULLARI

Yönetim Kurulu üyesi
Genel Müdür
img

BİLAL MELİK EYÜPOĞULLARI

Yönetim Kurulu Üyesi
Müşteri ilişkileri Sorumlusu
img

RIDVAN AKSOY

Demirkapı cad. Şube Sorumlusu
img

ALPER DİNÇ

Operasyon Yönetmeni
img

ADEM MİLLİĞ

Operasyon Yönetmeni